Układanie płytek - Warszawa RE-MO

 

Układanie płytek w Warszawie najlepiej zlecić profesjonalnej firmie, która ma odpowiednie doświadczenie w branży. Nie jest to bowiem czynność na tyle prosta, by każdy mógł poradzić sobie z nią w sposób samodzielny. Tylko doświadczony glazurnik gwarantuje osiągnięcie zadowalającego efektu. Układanie płytek ceramicznych w Warszawie realizuje firma remontowa RE-MO. Usługa remontowa realizowana jest zawsze w sposób terminowy i z zachowaniem najwyższej staranności. Usługi glazurnicze i usługi remontowo budowlane prowadzimy na terenie Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

 

Profesjonalne układanie glazury - solidne usługi glazurnicze

 

Oferujemy układanie glazury zarówno w mieszkaniach z rynku pierwotnego, wtórnego, w domach jednorodzinnych, jak i na terenie lokali użytkowych i powierzchni biurowych. Wszystkie czynności wykonywane są w rzetelny i profesjonalny sposób, natomiast ceny za oferowane usługi należą do niezwykle konkurencyjnych. Ostateczny koszt uzależniony jest od wielu czynników. W celu sporządzenia ostatecznej wyceny niezbędne staje się wykonanie oględzin zakresu niezbędnych do wykonania na miejscu prac. Pozwala to na określenie szczegółowego kosztorysu świadczonej usługi. Układanie płytek realizowane za pośrednictwem naszej firmy ma bardzo atrakcyjny cennik, który z pewnością spotka się uznaniem klientów.

 

Atrakcyjne ceny układania płytek - poznaj nasz cennik usług

 

Układanie płytek za pośrednictwem firmy remontowej RE-MO stanowi najlepszy wybór dla miłośników efektownych rozwiązań. Jednocześnie ceny układania płytek zachęcają do skorzystania z naszej oferty. Naszym klientom proponujemy między innymi usuwanie starych płytek wraz z wyniesieniem ich do kontenera. Fachowo przygotowujemy ściany przed pracami tj. układanie glazury, układanie terakoty. Kładziemy płytki, mozaiki montujemy cokoły. Dodatkowo zajmiemy się również fugowaniem i wycinaniem otworów. Ceny układania płytek w Warszawie za pośrednictwem naszej firmy należą do bardzo atrakcyjnych. Usługi glazurnicze to ważny element wykończenia wnętrz. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi remontowe i pełne zadowolenie.

 

 

CENNIK USŁUG (PŁYTKI NIE SĄ WLICZONE W CENĘ)

 

 

Usuwanie strych płytek (z wyniesieniem do kontenera)  20zł/m2
Przygotowanie ścian po skuciu starych płytek (konieczność ich wyrównania)   20zł/m2
Układanie płytek, układanie glazury i terakoty, układanie gresu, fugowanie od 60zł/m2
Układanie mozaiki od 150zł/m2
Montaż cokołów ciętych 20zł/mb
Montaż cokołów gotowych 15zł/mb
Szlifowanie narożników płytek na kąt 45 st. (brak plastikowych listew) 75zł/mb
Wycięcie otworu w płytkach

25zł/szt


 

Remonty RE-MO Warszawa

 

re-mowaw@wp.pl

 

+48 501 141 691

 

 

 

 

 

Strona główna

KONTAKT - WARSZAWA

ul. Słowackiego 67a

05-071 Sulejówek

ADRES

TEL

E-MAIL

re-mowaw@wp.pl

TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Znajdź nas na:

k

REMONTY MIESZKAŃ - REALIZACJE

Warszawa Mokotów ul. Santocka

70m2

Warszawa Mokotów ul. Santocka

65m2

Stara Miłosna ul. Orzechowa

2 łazienki